Świeży oddech przez cały dzień

Lesly Juarez z Unsplash
Lesly Juarez z Unsplash

Zabiegany dzień, sporo obowiązków i brak czasu. Do tego ważne spotkanie z klientem albo randka, na których trzeba wypaść dobrze. Co zrobić, kiedy nie ma czasu na odświeżenie, a szczoteczka i pasta nie mieszczą się do torebki? Postaw na świeżość w płynie!

Płyn do płukania jamy ustnej to niezbędne wyposażenie nie tylko każdej łazienki, ale i torebki, samochodu czy szuflady w biurze. To dobry sposób po pierwsze na pozbycie się bakterii i zapobieganie osadzania się płytki i kamienia na zębach, a po drugie to szybki i skuteczny sposób na odświeżenie oddechu. Warto więc korzystać z Listerine nie tylko bezpośrednio po wymyciu zębów, ale także i w ciągu dnia.

W ofercie można znaleźć wiele różnych rodzajów płynów. Warto więc na początek przeanalizować swoje potrzeby i dobrać najlepszy produkt dla Nas.

Płyny do płukania jamy ustnej Listerine występują w kilku opcjach:

  • płyny na odświeżenie oddechu,
  • płyny wybielające zęby,
  • płyny chroniące przed próchnicą,
  • płyny dla wrażliwych zębów,
  • płyny dla dzieci,
  • płyny bez alkoholu.

Jeśli zależy Nam przede wszystkim na odświeżeniu oddechu możemy wybrać z gamy produktów te, dedykowane specjalnie do takich celów.

Całą ofertę możemy znaleźć w kategorii produktów Listerine https://www.listerine.pl/products?field_product_symptom_tid%5B%5D=50

Ważna jest także częstotliwość używania płynów. Płukanie jamy ustnej może w znaczący sposób wpłynąć na kondycję Naszych zębów, dziąseł czy całej jamy ustnej. Listerine odświeża, ale i dezynfekuje, dzięki czemu pozbywamy się zbędnych bakterii, które gromadzą się w jamie ustnej po każdym posiłku czy wypiciu kawy.

Także sama aplikacja płynu jest wygodna, bo możemy użyć go właściwie wszędzie, kilka razy w ciągu dnia. Jak wiadomo do wymycia zębów potrzebujemy dostępu do łazienki lub chociaż zlewu z bieżącą wodą. Nie każdy zresztą chce myć zęby w służbowej toalecie, bo nadal nie jest to popularna czynność. Wtedy można szybko i wygodnie zadbać o higienę jamy ustnej korzystając z płynu.

Co ważne zapach oraz intensywność płynu możemy także dopasować do swoich potrzeb. W ofercie znaleźć można płyny o różnych zapachach, z różną zawartością alkoholu oraz o różnej „mocy” wyczuwalnej mięty. płyny można kupić także w różnych objętościach. Dzięki temu dużą butelkę możemy trzymać na półce w łazience i korzystać po myciu zębów, a mniejsze pojemności wozić w samochodzie, przechowywać w biurku w pracy albo nosić w torebce, tak by zawsze mieć płyn pod ręką. Dzięki temu o każdej porze będziemy mogli odświeżyć oddech i zdezynfekować jamę ustną.

Tekst partnera

*Treści zawarte na serwisie Menopauzaleki.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Menopauzaleki.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: